Σάββατο 1 Δεκεμβρίου 2012

Α.Ο ΒΟΥΠΡΑΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ 4-1

Α.Ο ΒΟΥΠΡΑΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ

Aλλη μια σημαντική νίκη πέτυχε η ομάδα μας σήμερα στην έδρα μας απέναντι στόν Αστέρα Μιντιλογλίου . Οι καιρικές συνθήκες δεν επέτρεψαν στην ομάδα μας να παίξουν καλό ποδόσφαιρο , παρ όλα αυτά όμως κερ...
δίσαμε με 4 – 1 .

Το σκόρ άνοιξε μόλις στο 1 λεπτό με αριστερό δυνατό σουτ έξω από την περιοχή ο Giorgio P .Το πρώτο ημίχρονο έληξε με αυτό το αποτέλεσμα .Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε αποφασισμένοι και με προσωπική ενέργεια στο 60 ΄ πάλι ο Giorgio P κάνει το 2- 0 για την ομάδα του .Το 3 γκόλ δεν άργησε να έρθει αφου στο 70 ‘ ο Κότσα με αριστερό σουτ μέσα από την περιοχή διεύρυνε το σκόρ .Το 4 γκόλ το έβαλε ο έμπειρος αμυντικός Νίκος Τσολόπουλος στο 85’ λεπτό μετα από απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Ερβιν Κότσα .

Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με απευθείας εκτέλεση πέναλντι στο 90 ‘ .

Σύνθεση : (Δ.Κουτσογιαννόπουλος) Γεωργακόπουλος , Τσολόπουλος , Αβράμης , Ορλώφ Α ,Βασιλόγιαννης , Γασπαρινάτος , Chirita , Διακάτος , Παναγόπουλος G , Kότσα , Παπαζαφείρης .

Αλλαγές : 46 ‘ Διακάτος – Μηλαδόπουλος , 55 ‘ Chirita – Mπλετσάκης , 65 ‘ Giorgio – Oρλώφ Θ .